طراحی سایت در کرج با قیمت مناسب

طراحی سایت در کرج در ایران وبز به‌صورت طراحی نقدی و طراحی اقساط انجام می‌پذیرد. طراحی و پیاده‌سازی یک وب سایت به‌شدت می‌تواند، در کسب‌وکار تاثیر داشته باشد. یک وب سایت مشابه یک ویترین 24 ساعته عمل می‌کند. طراحی سایت در کرج باتوجه‌به نوع فعالیت کسب‌وکارها طبقه‌بندی می‌شود. به‌صورت کلی انتخاب تیم طراحی باتوجه‌به سابقه و میزان حرفه‌ای بودن آن‌ها بسیار نکته تامل برانگیزی است. در طراحی وب سایت حرفه‌ای، از چندین المان مانند تعداد و افراد شاغل در یک کسب‌وکار، سطح پوشش کسب‌وکار، نیاز و جامعه مخاطب کسب‌وکار استفاده می‌شود.

چرا در طراحی سایت مطابق با کسب‌وکارهای مختلف باید پیش رفت؟

باتوجه‌به حوزه فعالیت مشاغل مختلف و همچنین نیاز و خواسته مشتریان هر کسب‌وکاری؛ طراحی وب سایت می‌بایست، در راستای سیاست آن بیزینس انجام شود. کرج نزدیک‌ترین مرکز استان به پایتخت است. از سوی دیگر کسب‌وکارها در کرج نیازمندی‌های به‌شدت متفاوت‌تری نسبت به رقبای خود در تهران دارند. انتخاب مشتریان و فرهنگ آن‌ها در نوع خواسته‌ها و تقاضاهایشان تاثیر بزرگی در نحوه و سیاست‌گذاری استراتژی‌ها در کسب‌وکار کرجی‌ها گذاشته است.

همین امر باعث شده است که حتی طراحی سایت در کرج با بسیاری از شهرهای دیگر ایران متفاوت باشد. در فرایند راه‌اندازی یک کسب‌وکار به‌صورت آنلاین طراحان حرفه‌ای تنها بخشی از کار را پیش می‌برند. برای آن که یک سایت پاسخگوی مناسب و در خور داشته باشید، باید سیاست‌ها و استراتژی‌های هر کسب‌وکار ویژه بررسی شود. پس از تجزیه‌وتحلیل اولیه و با مشورت صاحبان کسب‌وکار ممکن است، یکی از انواع وب سایت به آن‌ها پیشنهاد شود.

طراحی وب سایت فروشگاهی در کرج

با تجربه‌های گوناگونی که تیم ایران وبز در زمینه طراحی سایت در کرج دارد، آرشیدا طب به‌عنوان یکی از پروژه‌های موفق در زمینه وب سایت‌های تجاری یا فروشگاه اینترنتی است. این نوع از وب سایت‌ها در اینترنت بسیار رایج هستند و امروزه طرف‌داران و مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده‌اند. تنوع کالا، سبک عرضه، قابلیت مقایسه و بسیاری از ویژگی‌های دیگر این نوع سایت سبب شده است که تولیدکنندگان، مشتریان را به این سایت‌ها وابسته کنند.

همین موضوع باعث رونق و تمایل بسیاری از عرضه‌کنندگان بازار آنلاین برای داشتن یک پلتفرم آنلاین است. بسیاری از طراحان و مجموعه‌های توزیع‌کننده یا افرادی که دانش کار با سایت را دارند، در طراحی سایت به سراغ آن می‌روند. مزیت رقابتی این نوع از وب سایت امکان فروش 24 ساعته است.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت شرکتی در کرج

وب سایت‌های شرکتی بیشتر موردپسند شرکت‌های خدماتی، کارگاه‌های تعمیرات و مراکزی هستند که یا در حال انجام خدمات هستند و یا کالای آن‌ها به‌صورت فروش مستقیم عرضه نمی‌شود. در طراحی وب سایت شرکتی در کرج نیز گروه طراحی ایران وبز تجربه و نمونه‌های مختلف جهت ارائه دارد. به عنوان مثال مجموعه قالیشویی خانومی به‌عنوان یکی از سایت‌های طراحی شده در مجموعه ایران وبز است. وب سایت تجاری شرکتی شامل بخش‌های مختلفی جهت معرفی محصولات، نمونه کارها، راه‌های ارتباطی و … است. در حال حاضر، بسیاری از کمپانی‌ها و شرکت‌های معتبر از این دسته از وب سایت‌ها برای معرفی محصولات و خدمات خود بهره می‌برند.

طراحی وب سایت شخصی در کرج

از دیگر وب سایت‌هایی که به شرکت ایران وبز جهت طراحی سایت در کرج سفارش داده می‌شود؛ وب سایت‌های شخصی یا رزومه است. به این نوع وب سایت Personal Web یا رزومه آنلاین Online C.V نیز گفته می‌شود. در این نوع از وب سایت، مالک یا مدیر نمونه کار، سخنرانی‌ها، جزوات و بسیاری مسائل خود را قرار می‌دهد. این دسته از وب سایت‌ها با امکانات و قابلیت‌های ویژه‌ای که دارند، برای سه دسته از افراد مناسب هستند:

  • افراد سرشناس یا رده‌بالا یا سلبریتی‌ها
  • افراد دارای رتبه‌های دانشگاهی و علمی
  • افراد دارای برند شخصی (Personal brand) مانند بسیاری از مدرسین آزاد
  • فعالین هنر و …

طراحی وب سایت آموزشی در کرج

با شروع کرونا، زندگی انسان به‌شدت تغییر یافت. هیچ‌کس باور نمی‌کرد که یک ویروس این‌قدر در روند زندگی تاثیر گذار باشد. کسب‌وکارها در سطح کرج نیز از این قضیه مستثنی نبودند. بسیاری از موسسات آموزشی کنکور، زبان، مراکز موسیقی و… روزبه‌روز در حال گسترش بودند که با شروع کرونا لطمه بزرگی به این کسب‌وکارها وارد شد. طراحی وب سایت آموزشی، در این دوران یکی از راهکارهایی بود که از سوی مراکز آموزشی جهت راه جایگزین برگزاری کلاس ایجاد شد.

البته در کشورهای غربی مانند کانادا روش تحصیل مدارس و دانشگاه‌ها سالیان متمادی به شکل دورکاری بوده و حتی از سراسر جهان دانشجو و دانش‌پذیر دارند. طراحی سایت آموزشی در کرج نیز باتوجه‌به این که یکی از مراکز علمی و آموزشی مهم ایران است، بسیار طرف‌دار دارد. دانشجویان و دانش‌پذیران کرجی برای دریافت خدمات موسسه‌های آموزشی، نیاز به حضور در جلسات آنلاین و آفلاین دارند که به کمک طراحی سایت در کرج امکان‌پذیر خواهد بود.

طراحی سایت آموزشی

طراحی وب سایت خبری در کرج

طراحی وب سایت در کرج در حوزه وب سایت‌های خبری به علت چندین موضوع رونق بسیار زیادی دارد. اول کرج به‌عنوان یکی از شهرهای بزرگ و صنعتی، دوم به‌عنوان یکی از شهرهای در مسیر ترانزیت بین‌المللی، سوم به‌واسطه حضور چهار مرکز نگهداری از بازپروران و چهارم به علت وجود شهرک‌های صنعتی، کانون اخبار، وقایع و حوادث است. هریک از این عوامل به‌تنهایی عامل موفقیت یک مجموعه خبری می‌تواند باشد که خوشبختانه کرج دارای همه آن‌ها است.

مراحل طراحی سایت

برای آنکه طراحی سایت در کرج به‌صورت اصولی و کاملا حرفه‌ای انجام شود، باید مراحل زیر گام‌به‌گام و با دقت بالا انجام شوند.

شناسایی راه ورود به بازار آنلاین

باید اهداف، استراتژی‌ها و نحوه ارتباط بین هر شخص حقیقی یا حقوقی با مشتریانش مورد بررسی واقع شود. در فرایند بررسی برای ورود به دنیای دیجیتال و کسب‌وکار آنلاین به‌خصوص در طراحی سایت در کرج نکات ریزودرشت بسیاری وجود دارد که باعث یا عامل موفقیت یا عدم موفقیت فرد در بازار رقابتی آنلاین است. بدون مشخص‌کردن اهداف اصلی، طراحی و پیاده‌سازی وب سایت تنها یک هزینه است. هیچ تیم حرفه‌ای نیز قدم در میسر یک مشاوره برای پروژه ناقص نخواهد گذاشت. باتوجه‌به حوزه فعالیت سفارش دهندگان، باید اهداف شفاف و استراتژی‌های قوی از سوی تیم طراح سایت تدوین شوند.

طراحی طرح سایت یا  Wireframe  

یک نقشه یا طرح ساده از نمای کلی وب سایت همراه با بخش‌های مختلف آن طراحی می‌شود که نتایج مورد بررسی واقع شود. این سند باعث سرعت و دقت در مراحل طراحی وب سایت خواهد شد. ایران وبز به‌عنوان تیم طراحی سایت در کرج، به‌صورت حرفه‌ای، کمک زیادی از این اسناد که به کمک و سلیقه مشتریان است، کسب می‌کند. این سند نوع قرارگیری المان‌ها و عناصر، تعداد صفحات، نحوه برقراری ارتباط میان صفحات و … را مشخص می‌کند و در این مرحله مشاوره فنی، باعث ایجاد وحدت بین تیم طراحی سایت در کرج و کارفرما می‌شود.

خرید هاست و دامنه

پس از تایید نهایی طرح کلی وب سایت از سوی کارفرما، نوبت به انتخاب نام وب سایت خواهد رسید. مهم‌ترین تفاوت مجموعه ایران وبز نسبت به رقبا، ارائه هاست و دامنه com. به‌صورت رایگان و به نام مشتری است. برای موفقیت در طراحی سایت در کرج پیشنهاد، استفاده از یک نام دامنه منحصربه‌فرد و کوتاه و مشخص است. حروف ترکیبی مانند ژ که با چندین نگارش نوشته می‌شوند، باعث سردرگمی مشتریان است. در طراحی سایت نکات مربوط به موتورهای جستجو یا نکات سئویی نباید موردنظر باشند.

گاهی رعایت نکات ریز که مربوط به گویش، فرهنگ و بسیاری مسائل یک سرزمین یا قوم است، بسیار اهمیت بیشتری نسبت به مسائل سئویی دارد. در بسیاری از زبان‌ها، حروف و نشانه‌هایی مانند “ش و چ” در انگلیسی، “گ، چ، پ و حرف ژ” در عربی، “ف” در گرچی و حتی صدای “تِس” در فارسی، وجود ندارند. این صدا در زبان انگلیسی از ترکیب TH و در زبان روسی Ц ایجاد می‌شود که ما فارسی‌زبان‌ها به علت عدم وجود صدا یا هجای مشابه در زبان مادری، در ادا کردن آن مشکل داریم.

خرید هاست و دامین

راه‌اندازی و بارگذاری اولیه اطلاعات

پس از انجام مراحل بالا، مرحله تست و بررسی خطاها در فرایند طراحی وب سایت آغاز می‌شود. در این مرحله عملکرد تمام بخش‌های مختلف وب سایت مانند دکمه‌های تعریف شده، لینک‌های داخلی، ارتباط میان صفحات مختلف و … مورد بررسی قرار خواهند گرفت. در صورت بروز خطا به‌ویژه هنگام لود صفحات وب سایت، خطا و ایرادات ایجاد شده رفع می‌شوند. پس از آن فاز اولیه کار به اتمام رسیده و نماینده مجموعه ایران وبز کار را جهت انجام مراحل تکمیلی به کارفرما تحویل می‌دهد.

طراحی گرافیک وب سایت

یکی از عواملی که بعد از طراحی سایت اهمیت دارد، داشتن یک ظاهر مناسب است. معمولا بسیاری از افراد بعد از تحویل سایت خود، در زمان جای‌گذاری اطلاعات شوکه می‌شوند. زیرا در زمان طراحی و پیاده‌سازی طرح اولیه، عکس‌ها هارمونی و هماهنگی خاص خود را دارند و شکل قالب بسیار هماهنگ و زیباست.

طرح‌های گرافیکی بنر‌های شخصی مناسب برای وب سایت، باید علاوه بر مطابقت داشتن با حوزه فعالیت با رنگ، با طرح و شرایط وب سایت نیز هماهنگ باشند که مشتریان مانند شما جلب ظاهر زیبا وب سایت شوند. خوشبختانه ایران وبز علاوه بر تیم طراحی سایت در کرج، از یک تیم حرفه‌ای گرافیست در کرج نیز برخوردار است که می‌توان با استفاده از طرح‌ها و مشاوره کارشناسان بخش گرافیکی، ظاهر هر وب سایتی را بهبود بخشید.

آیا امکان به کار بردن ویژگی‌های خاص در طراحی وب هست؟

ذکر این نکته بسیار اساسی است که در طراحی سایت در کرج و یا سایر شهرها تیم طراحی با استفاده از کدنویسی‌های مختلف، ظاهر و عملیات داخلی هر وب سایتی را راه‌اندازی می‌کند. البته اگر باتوجه‌به نوع کسب‌وکار، نیاز به ایجاد قابلیت‌ها و امکانات خاصی باشد، امکان پیاده‌سازی امکانات اضافی وجود دارد. در بسیاری از موارد، اگر راه‌اندازی ویژگی خاصی نیاز به هزینه مجزا یا امکانات ویژه باشد، کارفرما باید هزینه‌های جداگانه‌ای برای انجام و راه‌اندازی امکانات موردنیاز انجام دهد. تیم مشاوره ایران وبز مشاوره‌هایی را در جهت تاخیر در راه‌اندازی و یا راهکار مشابه ارائه می‌دهد. برای شروع، مهم‌ترین نکته داشتن محتوای مناسب است.

بارگذاری محتوا

بارگذاری یا انتشار محتوای جذاب و کاربرپسند که غیرتکراری و منحصربه‌فرد باشد، مراحل مهم موفقیت یک سایت است. بعد از طراحی سایت در کرج و یا هر شهر دیگری، ایجاد محتوایی که مشتریان را به سمت سایت بکشاند، بسیار اهمیت دارد. این محتوا کلید پیروزی و نقطه عطف برای یک وب سایت به‌حساب می‌آید. برای وب سایت طراحی شده باید محتوای ارزشمند به‌صورت منظم تهیه و منتشر شود.

ضمن آن که در طول تولید و انتشار محتوا باید به نکات و اصول سئو نیز دقت شود. توجه به تکنیک‌های سئو، باعث افزایش رتبه سایت و به‌مرور کسب رتبه بالا مثلا در صفحات اول نتایج موتورهای جستجوی مختلف می‌شود. علاوه بر محتوای متنی، برای جلب مخاطبان نیاز به تولید محتوا به‌صورت تصویری، صوتی و گرافیکی است. رسانه‌ها و فایل‌ها باعث ایجاد جذابیت در مطلب برای مخاطب می‌شوند.

بارگذاری محتوا

 

کسب ورودی از سایت

مهم‌ترین بخش و هدف از طراحی سایت در کرج، مرحله راه‌اندازی سیستم فروش یا خبری و اجرای شناخت وب سایت روی مرورگرهای مختلف برای مشتریان است. در این مرحله وب سایت طراحی شده روی تمام مرورگرها و دستگاه‌ها، قابلیت اجرا و بارگذاری را خواهد داشت. سپس به‌تدریج از طریق تبلیغات و یا به‌صورت ارگانیک ورودی خواهد داشت.

ایجاد ورودی اولیه، گام اول از مسیر طولانی بعد از طراحی سایت در کرج است. مشابه سیستم و یا هر وسیله‌ای که خریداری می‌شود، سیستم مدیریت  محتوا، فایل‌های حاشیه‌ای، فایل و داده‌های اصلی، پایگاه‌داده و بسیاری از بخش‌های دیگر سایت نیاز به تعمیرات و نگهداری در مقابل حملات و خرابکاری بیرونی و درونی دارند.

تعمیر و پشتیبانی از وب سایت

پس از آن که وب سایت موردنظر از سوی شرکت ایران وبز به مرحله نهایی در طراحی وب سایت در کرج رسید و تمامی طراحی‌ها و پیاده‌سازی امکانات مطابق با قرارداد انجام شدند، باید از اطلاعات و داده‌های وب سایت پشتیبانی شود. بدون پشتیبانی منظم و دقیق، فعالیت وب سایت با مشکل مواجه خواهد شد. از طرفی، ممکن است که برخی اطلاعات یا امکانات موجود در وب سایت از دسترس خارج شوند. افراد متخصص و کاردان حاضر در مجموعه ایران وبز با داشتن سال‌ها تجربه در این حوزه می‌توانند، راهنمایی‌های لازم را ارائه کنند.

هزینه طراحی سایت در کرج

هزینه طراحی وب سایت بر اساس نوع سایت، امکانات، ویژگی‌های منحصربه‌فرد وب سایت و … برآورد می‌شود. به‌صورت کلی بخش‌های مختلفی بابت هزینه باید صورت بپذیرد که برای هر پروژه به‌صورت کلی یکسان است. اما باتوجه‌به هزینه‌های جانبی و امکانات اضافه ممکن است، کمی متفاوت باشد.

هزینه دامنه

دامنه در واقع همان آدرس اینترنتی سایت است. دامنه با پسوندهای متفاوت مانند  com ،.ir.  و … ثبت می‌شود. هزینه دامنه‌ها با یکدیگر متفاوت است. با عقد قرارداد با مجموعه ایران وبز یک دامنه com. رایگان دریافت کنید. اما به‌صورت کلی برای طراحی سایت، هزینه ثبت دامنه از 50 هزار تومان و بدون سقف بالا می‌رود که به‌صورت سالانه باید پرداخت شود.

هزینه هاست

هاست یا میزبان، همان سیستم کامپیوتری است که به طور شبانه‌روزی به اینترنت دسترسی دارد و محل نگهداری سایت است. این سرویس‌دهنده امکان ارائه خدمات میزبانی به وب سایت را فراهم می‌آورد. محل قرارگیری فیزیکی این سرور یا میزبان و این که در کدام کشور باشد؛ روی هزینه خرید هاست تاثیرگذار خواهد بود. برای داشتن یک نتیجه خوب از طراحی سایت در کرج، بهتر است که نسبت به خرید هاست از شرکت معتبر استفاده شود.

هزینه هاست

گواهی اعتبارسنجی یا SSL

گواهی SSL یک گواهی دیجیتال است که هویت یک وب سایت را تایید می کند و یک اتصال رمزگذاری شده را فعال می کند. SSL مخفف Secure Sockets Layer، یک پروتکل امنیتی است که یک پیوند رمزگذاری شده بین یک وب سرور و یک مرورگر وب ایجاد می کند.

هزینه طراحی سایت

به‌طورکلی، هزینه طراحی سایت در کرج به چند دسته تقسیم می‌شود.

  • سیستم مدیریت محتوای وردپرس با قالب آماده
  • سیستم مدیریت محتوای وردپرس با قالب اختصاصی
  • سیستم مدیریت محتوای اختصاصی ایران وبز از طریق زبان‌های کدنویسی

 هزینه یا تعرفه طراحی سایت توسط زبان برنامه‌نویسی، گران‌تر از سایر روش‌های طراحی سایت است. علت افزایش هزینه، میزان عملکرد است که در نوع سوم یعنی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی ایران وبز صرف می‌شود. باتوجه‌به نوع فعالیت و کسب‌وکار، شرایط اقتصادی و بسیاری مسائل حاشیه‌ای دیگر هرکس می‌تواند، یکی از روش‌های طراحی سایت را انتخاب کند. انتخاب هریک از موارد در طراحی سایت دارای ویژگی‌ها و شرایط متفاوتی است.

هزینه تولید و انتشار محتوا

مهم‌ترین بخش هر وب سایتی بعد از طراحی سایت؛ محتواهای قرار گرفته در آن است. راه‌اندازی وب سایت کار چندان سختی نیست. بین 20 تا 60 روز کاری هر وب سایتی راه‌اندازی می‌شود. این مراحل شامل طراحی اولیه تا تکمیل وب سایت در مراحل طراحی سایت در کرج یا هر نقطه دیگری است. اما نکته اساسی و مهم، هزینه تولید و انتشار و تعمیرات و نگهداری وب سایت طراحی شده است.

با ایجاد و تولید محتوای با کیفیت و انجام عملیات سئو، ربات‌های گوگل به سمت سایت سرازیر می‌شوند. بدون محتوای یکتا و درست، نه از جایگاه خبری هست و نه مشتری. عدم وجود ورودی یا مشتری نیز یعنی عملا با طراحی سایت فقط و فقط برای خود هزینه اضافه تراشیده‌اید.

هزینه پشتیبانی و به‌روزرسانی وب سایت

با طراحی سایت در کرج بدون دریافت خدمات پشتیبانی یا به‌روزرسانی که شامل پشتیبانی از دیتا و اطلاعات، فرایند سایت و سایر عملیات حاشیه‌ای است، نتیجه مورد نظر حاصل نمی‌شود.

برآورد هزینه سئو در فرایند طراحی وب سایت

در صورت عدم اجرای تکنیک‌های سئو در فرایند طراحی وب سایت در کرج، موفقیت سایت به صفر می‌رسد. برای آن که، وب سایتی در میان وب سایت رقبا و همچنین صفحه اول نتایج جستجوی مرورگرها رتبه خوبی داشته باشد؛ باید از متخصصین کاربلد در حوزه سئو کمک گرفته شود. خوشبختانه مجموعه ایران وبز با بهره‌گیری از افراد حاذق در این حوزه نیز می‌تواند، برای افزایش رتبه وب سایت به طور ارگانیک، با انجام فعالیت‌های مستمر و حرفه‌ای باعث پیشرفت وب سایت طراحی شده شود.

هزینه سئو در طراحی سایت

 

طراحی سایت در کرج با مجموعه ایران وبز

باتوجه‌به سابقه بیش از 14 سال در زمینه طراحی انواع وب سایت‌های تجاری – فروشگاهی، تجاری – شرکتی، خبری و یا شخصی برای طراحی سایت در کرج، اطلاعاتی ارائه شده که می‌تواند، کمک شایانی به انتخاب درست نوع طراحی سایت توسط هر شخصی کند. البته مجموعه ایران وبز اگر افتخار انتخاب توسط همشهریان کرجی را داشته باشد، بسیار بر خود می‌بالد. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که قصد ایجاد و طراحی سایت در کرج برای کسب‌وکار خود را دارید، می‌توانید برای آشنایی بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود با کارشناسان در ایران وبز در تماس باشید یا به صفحه طراحی سایت مراجعه کنید.

همکاران فروش و فنی ما در بخش‌های مختلف مشاوره، اجرایی و پشتیبانی، آمادگی ارائه خدمات مختلف مشاوره‌ای، فنی اجرایی را دارند. هم‌چنین در صورت علاقه به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت، تولید محتوای متنی، تولید محتوای گرافیکی، پشتیبانی از شبکه‌های اجتماعی و سایر خدمات ما می‌‎توانید، اینستاگرام مجموعه را دنبال کنید.