اگر سوالی دارید با ما در ارتباط باشید

 

   

  تماس با شرکت طراحی سایت

  طراحی سایت یک پروسه تخصصی و ویژه‌ای است. این عمل شامل چندین مرحله می‌شود که توسط افراد متخصص در این زمینه انجام می‌شود. راه‌اندازی وب سایت, به‌منظور افزایش میزان فروش، معرفی و حضور کسب‌وکار در دنیای دیجیتال صورت می‌پذیرد. مهم‌ترین بخش راه‌اندازی کسب‌وکار دیجیتال، داشتن محتوای خوب و با کیفیت درعین‌حال خاص و یونیک است. برای آشنایی با فرایند کاری ایران وبز به صفحه نحوه کار ما مراجعه فرمایید.

  هرچه کیفیت محتوا ارائه شده بهتر و بالاتر باشد و هرچه میزان و حجم محتوا بالاتر باشد، قطعا شانس حضور آن سایت در میان صفحات اول گوگل بالاتر خواهد. البته توجه به کیفیت محتوا و یکتا بودن آن تنها دلیل آن نیست. رعایت نکات اصولی و اولیه در زمان کدنویسی و بسیاری المان‌های کنار هم باعث کسب رتبه و جایگاه می‌شود.

  هزینه طراحی سایت

  شرکت طراحی سایت ایران وبز, با راه‌اندازی متنوع‌ترین نوع سایت‌های شرکتی و فروشگاهی بر آن بوده است که بتواند، از گستره‌ای وسیع از مشتریان بهره بگیرد. متخصصین و برنامه‌نویسان شرکت طراحی سایت ایران وبز، با بیش از 14 سال سابقه فعالیت در این زمینه در خدمت عزیزان بوده‌اند.

  روند کار

  در ابتدای کار، بنا به سلیقه مشتری چندین نمونه اورجینال و اصلی ارائه می‌شود. بنابراین، تعداد این نمونه‌ها بستگی به سبک کاری و اطلاعات ویژه‌ای که متخصصین بازرگانی مجموعه از کاربران و صاحبان کسب‌وکار جمع‌آوری می‌کنند، دارد. سپس طراحی سایت بر اساس سلیقه مشتری از میان قالب‌های ارائه شده بنا به رنگ و سیستم شرکت شروع و ادامه خواهد یافت.

  مسیر طراحی هر برند با دیگری متفاوت است. چالش‌ها و تغییرات هر پروژه متفاوت گاهی شیرین و گاهی تلخ است. اما همیشه و همواره این چالش به نتیجه و رضایت مشتری ختم می‌شود. نتایجی که باعث شده است، مشتریان ما بزرگ‌ترین مبلغان تیم ما باشند. تیمی که امروز با داشتن بیش از چند ده پروژه کوچک و بزرگ یکی از موفق‌ترین تیم‌های استان البرز است. امیدواریم که در سال‌های نزدیک خدمات ما گستردگی در سطح ایران و حتی کشورهای دنیا داشته باشد. به امید آن روز

  ایران وبز