ارتباط با ما

با آزادی تمام
برای ما بنویسید

 
 
درخواست خود را ارسال کنید

با بیان ساده خواسته های خود ما را
از آنچه که نیاز دارید مطلع نمایید.

  با ارسال درخواست مورد نیاز کسب و کار یا ارسال نظرات و پیشنهادات خود ما را خوشحال می کنید

   
  با ما همین لحظه تماس بگیر

  02632285078
  ایمیل ما

  admin@irwebs.com

  شبکه های اجتماعی ما

  بیشتر با ما در ارتباط باشید


  تماس با شرکت طراحی سایت


  طراحی سایت یک پروسه زمانبر است, که توسط افراد متخصص در این زمینه انجام می شود. راه اندازی وی سایت, به منظور حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال صورت می پذیرد. پیش از شروع به طراحی وب سایت, قالب مورد نظر خود را انتخاب نمایید. سیستم مدیریت محتوای وردپرس, برخی قالب ها را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد.

  المنتور (Elementor), یکی از افزونه های کاربردی وردپرس بشمار می آید. Elementor امکان ساخت وب سایت با استفاده از دمو های مختلف فراهم می سازد. بلوک ها و بخش های مختلف این افزونه, به منظور طراحی سایت آسان تر و سریع تر ایجاد شدند. نسخه حرفه ای المنتور, برای ساخت منو و طرح های جذاب بسیار مناسب است. هزینه طراحی سایت با افزونه های ویرایشگر, کاهش چشمگیری دارد. حتی, افراد غیر متخصص توسط افزونه های ساخت ویرایشگر قالب, قادر به راه اندازی وب سایت خواهند بود.


  هزینه طراحی سایت

  شرکت طراحی سایت ایران وبز, از پلاگین ها و تم های پرو برای راه اندازی بهترین سایت های شرکتی و فروشگاهی بهره می گیرد. متخصصین و برنامه نویسان شرکت طراحی سایت ایران وبز, با بیش از 14 سال سابقه فعالیت در این زمینه در خدمت شما عزیزان هستند. در ابتدای کار, سه پروپوزال بنا به سلیقه مشتری ارائه می شود. بنابراین, طراحی سایت براساس سلیقه مشتری شروع و ادامه خواهد یافت.


  با این حال, مسیر طراحی با چالش ها و تفییراتی همراه است. در نتیجه, تغییرات و چالش ها بنا به درخواست مشتری و نیاز های پروژه اعمال می شوند. آزمایش و بازبینی نهایی, پیش از انتشار و راه اندازی وب سایت بسیار ضروری است. باگ ها و مشکلات احتمالی, در مرحله آزمایش و تست برطرف می شوند.


  فرم و صفحه تماس با ما

  صفحه تماس با ما در وب سایت, باید جذابیت لازم برای جذب کاربر را داشته باشد. تجزیه و تحلیل صفحه تماس با ما, چگونگی تعامل کاربر و برقراری ارتباط با کارشناسان سایت را آسان می سازد. صفحه تماس با ما, شامل: آدرس, تلفن تماس, ایمیل, آدرس اکانت رسانه های اجتماعی و سایر موارد می شود.