ما چگونه کار می‌کنیم

ما چگونه کار می‌کنیم

آشنایی با نحوه عملکرد مجموعه
 
   

تماس اولیه

شما می‌توانید، از طریق تیم فروش (Call Center) یا جستجو در دنیای مجازی با مجموعه ایران وبز، تماس حاصل کنید. هم چنین می‌توانید، با مراجعه به صفحه تماس با ما با ایران وبز در ارتباط باشید. تماس اولیه داده (Data) توسط کارشناسان فروش جمع آوری می‌شود.

  

تهیه پروپزال بر اساس  داده‌های جمع آوری شده

بسته به سطح کسب و کار، بودجه یا سلیقه مشتری، خدمات ایران وبز در قالب چند پیشنهاد برای مشتری تهیه می‌شود. در نظر داشته باشید که میزان کیفیت خدمات ما بستگی به بسیاری از المان‌های دریافتی از سمت هر کسب و کار دارد. همچنین هیچ کسب و کاری در روز ابتدا به صورت کامل و جامع نبوده و نخواهد بود. برخی پروسه‌ها مانند سئو فعالیت‌هایی زمانبر هستند. 

 
 
   

عقد قرارداد و شروع همکاری

بر اساس صلاح دید و سیاست مالی، یکی از پیشنهادها مجموعه ما توسط شما انتخاب می‌شود. سپس توسط تیم فنی مجموعه ایران وبز، برنامه‌ای مدون برای هر پروژه تعریف خواهد شد. برای شروع همکاری، فرایند عقد قرارداد باید انجام شود. یادآوری این نکته بسیار مهم است که در مراحل آغازین ممکن است، بررسی تکمیلی و انجام عملیاتی زیرساختی لازم باشد. بعد از آن باتوجه‌به حجم پیشرفت پروژه و میزان پرداختی بر اساس قرارداد، گزارش‌های دوره‌ای ثبت می‌شوند.