صفحه اینستاگرام چه ویژگی هایی دارد

آشنایی با پشتیبانی اینستاگرام

اگر به هر دلیلی صفحۀ اینستاگرام یا حساب کاربری شما در اینستاگرام با مشکلاتی مانند هَک شدن، بلاک شدن و . . . مواجه شده است، بهترین راهکار ارسال گزارش به پشتیبانی اینستاگرام است. راه‌ و روش‌های زیادی جهت ارسال گزارش وجود دارد که در این مقاله به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد.پشتیبانی اینستاگرام


اپلیکیشن اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار و محبوب در میان میلیون‌ها نفر کاربر در سراسر دنیا محسوب می‌شود. بسیاری از کاربران از فضای پرمخاطب اینستاگرام به عنوان فضای تبلیغات کسب و کار خود و بازاریابی دیجیتال بهره می‌برند. بنابراین، برای این دسته از افراد نحوۀ برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام در مواقع ضروری، بسیار پر اهمیت است. در صورتی که پشتیبانی حساب کاربری اینستاگرام به درستی انجام شود، میزان بازدهی و رتبۀ پیج در اینستاگرام افزایش خواهد یافت.

هنگام کار با محیط اینستاگرام مانند سایر اپلیکیشن‌ها، با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد که برای رفع مشکلات فنی پیش آمده، باید با پشتیبانی برنامه اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. در واقع، سیستم اینستاگرام باید برای حل مشکل پیش آمده راه‌حل اصولی به شما معرفی کند. در این مقاله به برخی از روش‌های برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام اشاره خواهیم کرد.


پشتیبانی اینستاگرام

نحوۀ تماس با پشتیبانی اینستاگرام

پیش از آنکه اقدام به برقراری ارتباط با پشتیبان اینستاگرام کنید، بهتر است بدانید، راه‌حل و راهکار اصولی بسیاری از مشکلات پیش آمده در محیط اینستاگرام در سایت این اپلیکیشن و در بخش راهنمای برنامه، معرفی شده‌اند. بنابراین، بهتر است پیش از هر کاری، نکات و موارد ذکر شده در این بخش‌ها را مطالعه کرده و چنانچه، راهکار مناسبی جهت رفع مشکل ارائه نشده بود، نسبت به انجام هر یک از راه‌حل‌ها و روش‌های ذکر شده در این بخش، می‌پردازید.


1) برقراری ارتباط از سایت یا برنامۀ اینستاگرام

روش‌ ساده و آسان جهت برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام، تماس از طریق قسمت Help، سایت یا برنامه می‌باشد.


• سایت رسمی اینستاگرام:

برای شروع، وارد سایت اینستاگرام شوید و در قسمت نوار آدرس (Address bar) مرورگر، آدرس اینترنتی help.instagram.com را وارد کنید.

با ورود به این صفحه از سایت اینستاگرام، بخش زیادی از راهکارهای اساسی و کاربردی جهت رفع مشکلات رایج و متداول اینستاگرام به شما معرفی خواهند شد که مطابق با مشکل موجود، راه‌حل خود را خواهید یافت.

مطالعۀ مشکلات اپلیکیشن اینستاگرام به زبان‌های مختلف امکان‌پذیر است. اگر تسلط کافی بر زبان انگلیسی ندارید، نگران نباشید! با انتخاب زبان فارسی، می‌توانید به راحتی راه‌حل‌های ارائه شده را مطالعه کرده و بر اساس نوع مشکل، راه‌حل خود را بیابید. برای فعال کردن زبان فارسی، روی گزینۀ Privacy and Security کیک کرده و سپس زبان فارسی را انتخاب نمایید.


ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام

ضمن آنکه، در سایت اینستاگرام می‌توانید از بخش Report مشکل پیش آمده را به پشتیبانی اینستاگرام گزارش کرده و پس از آن، منتظر دریافت پاسخ صحیح بمانید.

در این مرحله، برخی از گزارش‌ها به شکل زیر تعریف شده‌اند که متناسب با مشکل پیش‌آمده می‌توانید یکی از آنها را انتخاب و به تیم پشتیبانی ارسال نمایید.


• Hacked Account:

در صورتی که حساب کاربری در اینستاگرام هَک شده باشد، باید برای ارسال گزارش این گزینه را انتخاب کنید.


• Impersonation Accounts:

در صورتی که اطلاعات یا هویت جعلی در برنامه اینستاگرام وجود داشته باشد، جهت ارسال گزارش به پشتیبان باید این گزینه را انتخاب نمایید.


• Underage Children:

فعالیت افراد زیر 13 سال در اپلیکیشن اینستاگرام ممنوع می‌باشد. اگر حساب کاربری یا پیج فعال متعلق به افراد زیر 13 سال را مشاهده کردید، با انتخاب این گزینه، فعالیت چنین حساب کاربری را به تیم پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید.


• Hate Accounts:

اگر با حساب کاربری که مطالب نژادپرستانه یا غیراخلاقی در اینستاگرام منتشر می‌کند، مواجه شدید، بهترین راهکار انتخاب این گزینه و ارسال گزارش تخلف این پیج است.


• Exposed Information Private:

چنانچه حساب کاربری یا پیج فعال در اینستاگرام حق کپی‌رایت و حقوق معنوی یک کاربر یا کمپانی را رعایت نمی‌کند، می‌توان با انتخاب این گزینه، گزارش تخلف او را به پشتیبانی اینستاگرام ارسال کرد.


• :Self-Enjuray

برخی از افراد در حساب کاربری خود، اقدام به انتشار پست‌هایی می‌کنند که در آنها به طور شفاف به جسم خود آسیب می‌زنند. با انتخاب کردن این گزینه، تخلف این افراد را به تیم پشتیبان اینستاگرام ارسال خواهید کرد.


• :Abuse & Spam

هرگونه توهین، آزار و اذیت و Spam با انتخاب این گزینه به پشتیبان ارسال خواهد شد.


• :Exploitation

اگر در اینستاگرام پیج یا حساب کاربری، در خصوص قاچاق انسان یا موارد این چنینی فعالیت داشته باشد، می‌توانید با انتخاب این گزینه تخلف او را به گروه پشتیبانی برنامه اینستاگرام گزارش دهید.


تیم پشتیبانی اینستاگرام

• :Others Types of Reports

چنانچه مشکل پیش آمده در صفحۀ اینستاگرام شما، شامل هیچ یک از موارد بالا نبود، جهت ارسال گزارش می‌توان این گزینه را انتخاب کرد. حتماً به این نکته توجه داشته باشید که گزارش شما باید دربردارندۀ دلیل منطقی باشد. پس از آنکه یکی از گزینه‌های مورد نظر را انتخاب کردید، یک فرم یا پنجره باز می‌شود که در این فرم باید اطلاعات درخواستی را به طور مختصر و دقیق ثبت نمایید.

پس از تکمیل فرم درخواستی، روی گزینۀ Send کلیک نمایید و منتظر رفع مشکل از سوی اینستاگرام باشید. چنانچه مشکل تا یک هفته بعد رفع نشد، می‌توانید مجدداً پیام و گزارش خود را به پشتیبانی ارسال کنید.


• اپلیکیشن اینستاگرام:

بسیاری از کاربران از طریق برنامه اینستاگرام وارد این محیط اینستاگرام می‌شوند. برای ارسال گزارش به پشتیبانی این برنامه، باید مراحل زیر را انجام دهید.

پس از ورود به برنامه، از طریق پروفایل شخصی خود وارد بخش Setting شوید.

در این بخش، گزینۀ Help را مشاهده خواهید کرد که با انتخاب این گزینه، سایر گزینه‌ها نیز نمایش داده می‌شوند. در این مرحله، باید گزینۀ Report a Problem را انتخاب نمایید تا مرحلۀ بعد فعال شود.

در پنجرۀ ظاهر شده، بر روی عبارت Report a Problem کلیک نمایید و سپس مشکل پیش آمده را تایپ کنید. پس از آنکه گزارش از سوی شما ارسال شد، پاسخ تیم پشتیبانی در بخش Notification این برنامه قرار خواهد گرفت. با مراجعه به این قسمت، راه‌حل مشکل شما عنوان شده است.

نکتۀ مهم: بهتر است متن تایپ شده به زبان انگلیسی باشد تا در اسرع وقت نسبت به گزارش ارسالی از سوی شما، پاسخ داده شود. ضمن آنکه، علاوه بر متن بیانِ مشکل، می‌توانید از پیام‌ها و خطاهای ظاهر شده در اینستاگرام عکس گرفته و آنها را ضمیمۀ متن خود نمایید تا بدین نحو، تیم پشتیبانی برنامه اینستاگرام دقیق‌تر مشکل پیش آمده را آنالیز و نحوۀ رفع آن را بیان کنند.


تماس با پشتیبانی اینستاگرام

2) برقراری ارتباط از طریق برنامه توییتر (twitter)

اگر در برنامۀ توییتر حساب کاربری دارید، می‌توانید از طریق این برنامه با پشتیبان اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. برنامه اینستاگرام علاوه بر صفحۀ اینستاگرام، یک صفحۀ توییتر نیز دارد که از طریق این برنامه، کاربران می‌توانند با کارشناسان واحد پشتیبانی برنامۀ اینستاگرام تماس برقرار کنند. برای انجام این کار، کافی است مراحل زیر را انجام دهید.

پس از ورود به حساب کاربری خود در برنامۀ Twitter، وارد قسمت Direct Message شوید و سپس در این قسمت آیدی یا حساب کاربری (@ Instagram) اینستاگرام خود را وارد نمایید. در نهایت، پیام و درخواست خود را تایپ کرده و سپس ارسال کنید.


3) ارسال ایمیل (Email) به پشتیبانی اینستاگرام

راه‌حل بعدی، ارسال پیام به تیم پشتیبان اینستاگرام از طریق ایمیل است. کاربران اینستاگرام می‌توانند از طریق آدرس ایمیل Support@instagram.com با کارشناسان و تیم پشتیبانی برنامه ارتباط برقرار کنند و بدین شکل، درخواست و گزارش خطای پیش آمده را به آنها ارسال کنند.

هر چند، به دلیل بالا بودن حجم ایمیل‌های ارسالی از سوی کاربران به تیم پشتیبانی، دریافت پاسخ سریع امکان‌پذیر نیست و حتی در مواقعی، پاسخی به ایمیل شما داده نمی‌شود!

بنابراین، پیشنهاد می‌کنیم یکی دیگر از روش‌های مطرح شده در این مقاله را بررسی و اجرا کنید تا سریع‌تر به راه‌حل مورد نظر برسید.


4) برقراری ارتباط از طریق برنامه فیسبوک (Facebook)

شبکه اجتماعی پرمخاطب و پرطرفدار فیسبوک، یکی دیگر از برنامه‌هایی است که از طریق آن می‌توانید مشکل اینستاگرام خود را به پشتیبانی برنامه اینستاگرام گزارش کرده و پاسخ دقیق دریافت نمایید. برای انجام این کار باید: در ابتدا وارد آدرس facebook.com/ InstagramEnglish شوید.

در مرحلۀ بعد روی گزینۀ Message کلیک نمایید و سپس در ادامه، متن پیام خود را به زبان انگلیسی تایپ کنید و دکمۀ ارسال را بزنید. بدین ترتیب، گزارش شما از طریق اپلیکیشن فیسبوک به تیم پشتیبانی اینستاگرام ارسال خواهد شد.


اهمیت تماس با پشتیبانی اینستاگرام

5) تماس با پشتیبانی اینستاگرام

راه دیگری که امکان برقراری تماس با پشتیبانی برنامه اینستاگرام را برای کاربران فراهم خواهد کرد، استفاده از تلفن تماس 4800-543-650-1 می‌باشد. این شماره تماس، شماره‌ای است که به دلیل فعال بودن در کشور آمریکا، دسترسی برای کاربران ایرانی کمی دشوار است! ضمن آنکه، جهت بیان گزارش و پیام خود، باید به زبان انگلیسی مسلط باشید. به همین خاطر، پیشنهاد می‌کنیم، از این گزینه به عنوان آخرین راهکار جهت رفع مشکلات اینستاگرام خود استفاده کنید.

پیشنهاد می‌کنیم در مواقعی که بدون دلیل، صفحۀ شخصی شما غیرفعال یا Disable می‌شود یا صفحۀ اینستاگرام با مشکل هَک شدن مواجه می‌شود.

همچنین ممکن است در برخی موارد، افراد به دلیل فالو یا آنفالو کردن‌های پشت سر هم پیج‌های مختلف و به دلیل عدم توجه به قوانین اینستاگرام، حساب کاربری آنها از سوی پشتیبانی برنامه اینستاگرام بلاک شود. در صورت بروز چنین مشکلاتی، می‌توانید مشکل خود را به پشتیبان گزارش دهید.

حتماً به این نکته توجه داشته باشید که هیچ رُبات پشتیبانی اینستاگرام در این برنامه یا سایر اپلیکیشن‌ها وجود ندارد. متاسفانه بسیاری از ربات‌های فعال در شبکه‌های اجتماعی پر طرفدار، غیر معتبر و خطرناک هستند و ممکن است حساب کاربری شما را دچار مشکل کنند. به همین خاطر، پیشنهاد می‌کنیم برای حل مشکلات و رفع خطاهای پیش آمده در اینستاگرام هرگز سراغ ربات‌های جعلی و مخرب نروید!


چگونگی ارتباط با ما

از سه طریق می توانید با ما درارتباط داشته باشید
سه راه ساده

وب سایت مجموعه

از طریق صفحه تماس با ما می توانید درخواست خود را ثبت نمایید

شبکه اجتماعی

از طریق شبکه اجتماعی
نیز می توانید با ما ارتباط داشته باشید

تماس تلفنی

از طریق شماره های دفتر
نیز می توانید با ما ارتباط داشته باشید

نیاز به مشاوره دارید

از طریق صفحه ارتباط با ما
می توانید درخواست مشاوره نمایید.

 

یا با مااز طریق تلفن و یا ایمیل در ارتباط باشید

تماس بگیرید

02632285078

آدرس ایمیل ما

info@irwebs.com

شبکه های اجتماعی ما

بیشتر با ما در ارتباط باشید